HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1984 yılında kuralan EVGER'in temel üretim alanı Metal Ev Gereçleri olup, misyonumuz dünya kalitesinde Metal Ev Gereçleri üretmektir. Dünyanın 12 ülkesine ihracat yapan ve Türkiye katlanır somya pazarının %80'ine sahip olan EVGER, her yıl en az 2 yeni ürün için patent başvurusunda bulunmaktadır. Şirketimiz 2002 yılında %35 büyüme planlamıştır.

Bölgemizdeki doğal hayatın korunması için Sivil Toplum örgütleri ile işbirliği içerisindeyiz. BU DÜNYA BİZİM sloganı ile misyonumuzu daha da zenginleştirirken, bunun sorumluluğunu taşımaktayız.

Şirketimizin başarısını müşterilerimizle doğrudan yapmış olduğumuz işbirliğine borçluyuz. Bugünkü organizasyonumuz, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşmuştur. Uyarı ve destekleri için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

1984 yılında kuralan EVGER'in temel üretim alanı Metal Ev Gereçleri olup, misyonumuz dünya kalitesinde Metal Ev Gereçleri üretmektir. Dünyanın 12 ülkesine ihracat yapan ve Türkiye katlanır somya pazarının %80'ine sahip olan EVGER, her yıl en az 2 yeni ürün için patent başvurusunda bulunmaktadır. Şirketimiz 2002 yılında %35 büyüme planlamıştır. Bölgemizdeki doğal hayatın korunması için Sivil Toplum örgütleri ile işbirliği içerisindeyiz. BU DÜNYA BİZİM sloganı ile misyonumuzu daha da zenginleştirirken, bunun sorumluluğunu taşımaktayız. Şirketimizin başarısını müşterilerimizle doğrudan yapmış olduğumuz işbirliğine borçluyuz. Bugünkü organizasyonumuz, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşmuştur. Uyarı ve destekleri için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bugün ve gelecekte, daha iyi servis ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için her zaman elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. EVGER, 2016

image

Vizyonumuz

Özgün Ürün , Yüksek Kalite ve Doğru Fiyat" ilkemiz doğrultusunda sektörümüzün en yenilikçi ve kaliteli ürünlerini müşterilerimize sunmak, Türkiye ve dünyada saygın bir marka olmayı sürdürmektir.

Misyonumuz

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en yenilikçi ve faydalı ürün yelpazesini sunmak Doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, çevreye ve insana saygılı üretim yapmak Enerji verimliliği yüksek ürünlerimizle müşterilerimizin hayat kalitesine katkı sağlamak Yurtiçi ve yurtdışında doğru yatırımlarla gelişerek büyümek

Kalite Politikamız

Ürünlerimiz en yüksek kalite düzeyi amaçlanarak, sürekli iyileştirilen üretim süreçlerinde üretilmekte ve üretimin her aşamasında verimlilik esas alınmaktadır. Kalite anlayışımız yanlızca son üründe yüksek kaliteyi yakalamaktan ibaret olmayıp, tüm sureçte genel kaliteyi amaçlamaktadır.

image

Hizmet Politikamız

Kurulduğu İlk Günden Beri Siz Değerli Müşterilerimizin En Hızlı ve En Kaliteli Hizmeti Alması için Çalışan Evger yıllardır dayanıklı tüketim sektöründe kalitede bir marka olmayı sürdürmektedir.

image

En Yaratıcı Fikerler

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en yenilikçi ve faydalı ürün yelpazesini sunmak

image

Ses Getiren Ürünler

Özgün Ürün , Yüksek Kalite ve Doğru Fiyat" ilkemiz doğrultusunda sektörümüzün en yenilikçi ve kaliteli ürünlerini müşterilerimize sunmak, Türkiye ve dünyada saygın bir marka olmayı sürdürmektir

image

Sihirli Dokunuşlar

Ürünlerimiz en yüksek kalite düzeyi amaçlanarak, sürekli iyileştirilen üretim süreçlerinde üretilmekte ve üretimin her aşamasında verimlilik esas alınmaktadır.

image

Sınırsız Olanaklar

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi

image

Geleceğin Dizaynı

İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,

image

Hızlı Hizmet

Üretimde ve tüm süreçlerimizde enerji verimli teknoloji ve uygulamaların tercih edilmesi