E-mail: contact@arc.com

EN FR PT

Hakkımızda

YAŞAM ALANLARINIZI GÜZELLEŞTİRİYORUZ

1984 yılına kurulmuş olan EVGER A.Ş. temel olarak metal mobilya üerine uzmanlaşarak, dünya kalitesinde üretim gerçekleştirmektedir. Türkiye’de katlanır Somya pazarını %80’ine sahip olan firmamız, son derece esnek üretim kabiliyetine sahiptir.

Müşteri Talepleri doğrultusunda ürün geliştirme çalışmaları da yapabilen firmamız, faaliyetlerini çevreye saygı temel prensibi çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Müşterilerini ortakları gibi kabul eden firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda iş yaşamına devam etmektedir. Kaliteli ürünleri ve eksiksiz hizmet anlayışı ile Evger güvenilir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Vizyonumuz:
Müşterilerine sunduğu en yaratıcı ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle, metal mobilya sektöründe 1 numara olmaktır.

Misyonumuz:
Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, proje bazında ürün ve model de dahil olmak üzere, bahçe mobilyaları ve aksesuarları üretmek, satmak ve satış sonrası bakım, onarım hizmeti sunmaktır.

ONLINE SATIŞ MAĞAZAMIZI GÖRDÜNÜZ MÜ?

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Bayıldım. Tam resimde göründüğü gibi geldi ve aynı günde kargoya verildi .Kumaş kalitesi de güzel.Bir bayan olarak gayet kolay monte ettim. Teşekkürler EVGER

Image

A**E KU****Y

Finans Uzmanı

Görünümünden çok daha güzel kaliteli. Kumaşları yıkabilir fermuarlı olması ayrıca kullanış açısından güzel. Hızlı teslimatları ve paket özeniyle kaçırılmaması gereken bir takım.

Image

M****T ME*****R

İç Mimar

Ürün fiyatına göre oldukça kaliteli kılıflar fermuarlı çok guzel oldu balkonumuza kaba durmadı.Kargoda çok ilgiliydi kapıya kadar getirdiler

Image

M**A ÇA****N

Kuaför

Ürün çok güzel kendi başıma kurdum montajını yapamayanları anlamadım gayet basit yani 😀 çokta kaliteli duruyor herkes aldığım fiyata şaşırdı

Image

A**U CI**R

Moda Tasarımcı
TurkishEnglish
Kataloğumuzu Gördünüz mü?